Pērkot Auto Pēc Bankrota

Iesniedzot personas bankrota gadījumā, var būt kritiska ietekme uz jūsu līdzekļus, bet tas nenozīmē, ka jūs vienkārši nevar nopirkt automašīnu. Patiesībā, tas ir katra ticams un pat noderīgi ieguldīt automašīnu vai smago automašīnu uzreiz pēc iesniegšanas, par to, ka septītā Nodaļa vai trīspadsmit. Turiet intelektu, ņemot teica, ka, ka personas bankrota tiesas uzlikt atsevišķiem ierobežojumiem uz auto pērk. Jūsu jaunu automašīnu vai smago automašīnu var uzskatīt par prasību, jebkuru citu motīvs varētu pabeigt līdz ar savu auto paliek konfiscētās vai pat jūsu apstākļiem noraidīts. Ja jums ir organizēt iesniegšanas attiecībā uz individuālo bankrotu, kas ir garantēta, lai sazinātos ar tiesībām sabiedrībai, iepriekš saņemot automašīnu vai smago automašīnu. Kas kopīgs, filers ir ieteicams no ciest daudz vairāk kredītkaršu parādu pirms iesniegšanas individuālo bankrota. Izmaksājot ienākumus auto var arī būt kaitīga ietekme uz jūsu stāvokli, lai jūs gatavojas vēlaties būt uzmanīgiem par iegūt transportlīdzekļu vai citu masveida pasūtījuma pareizi, tikai pirms jūsu Personīgo bankrotu iesniegšanu. Getting auto var būt izdevīgi, lai daži septītā Nodaļa filers.

Bet vēl vienu reizi, šis auto vai kravas mašīnu pirkt Ir uzskatāmas par prasību.

More like this: tiny house kitchens , tiny houses and farm kitchensJa jūs darīt, ir iegūt pareizu auto pirms iesniegšanas attiecībā uz individuālo bankrotu, kas parādīsies uz pamatnostādnēm, kas ietvertas jūsu viedokli. Lielākā daļa valstu ļaus filers turēt savu automašīnu, kā “atbrīvot” aktīvi, kas nevar nopirkt atmaksāt kolekcionāriem, bet tikai tik garš kā to auto taisnīgumu nepārsniedz noteiktu summu. Kopš naudu, jūsu finanšu iestādes kontā ir reti jebkurā laikā pārklājumu zem “atbrīvots” house noteikumi, kas iegūst auto tiesības, pirms septītā Nodaļa iesniegšanas tiešām var palīdzēt nodrošināt savu finansējumu. Bet vēl vienu reizi, šis auto vai kravas mašīnu pirkt Ir uzskatāmas par prasību. Nav tēmas, kā “nepieciešams” jūsu automašīnu vai smago automašīnu iegādāties var justies, parasti konsultējas ar savu zālē-iecelts pilnvarnieks sākotnēji. Viņš vai viņa atbalstu, jūs apstiprināt, ka jūsu auto ir ieguvis “superior reliģija,” nav apturēt prom no pienākuma maksāt kredītu uzņēmumiem. Visas atkal, iepirkšanās transportlīdzeklis pirms iesniegšanas individuālo bankrota būtu paveikts rūpīgi, un tas ir tikai noderīgi pārliecināts, ka gadījumos.

Jāpatur prātā, personas bankrota ir par to, lai atbrīvotos no vai samazinās, kredītkaršu parādu, tāpēc, izmantojot par papildu fiskālās slodzes (piemēram, jauns vai piemēro transportlīdzekļa), var šķist aizdomīgs. Ja, no otras puses, jūs tiešām vēlaties, lai iegādātos auto un tiešām nav grūti naudas, lai fork out izveidot vienotu, visaptverošu, finansējums būs jūsu erline tukums vienīgā alternatīva. Fortuitously, iegādājoties transportlīdzekli ar transportlīdzekļa finansējumu pirms individuālā bankrota gadījumā, var arī būt noderīga, lai daži filers. Getting auto finanšu aizdevumu, var samazināt daudzumu, ieņēmumus, ko viņi jums parādā to kompensācijas sistēmu. Tiesas dokumentu izrakstu būs ievērojami mazāk, nekā laimīgs, ja šķiet, ka jums ir veikuši auto hipotēku vienkārši, lai apkrāptu jūsu aizdevējiem.

parādniekiem, iesniedzot Nodaļā trīspadsmit, iegādājoties automašīnu, finansējumu, par to failu, var palīdzēt samazināt to regulāru atlīdzību programma summu. Ja jums būs nepieciešams, lai iegādātos auto tiesības, pirms iesniegt atsevišķu bankrota, informē, ka visvairāk aizdevumu uzņēmumiem būs jāgaida, lai darīt darbu ar jums, ja viņi nāk pāri no septītā Nodaļa vai Nodaļas trīspadsmit iesniegšanas ir nenovēršama. Ja ir piešķirts, jūsu individuālo bankrota var jauda aizdevumu sniedzējiem “iepakojuma leju” mehānisko transportlīdzekļu hipotēku, tas nozīmē, ka jūs tikai nepieciešams, lai būtu jāizmaksā par grūti naudas pabalstu, mehānisko transportlīdzekļu, to finansē labumu. Tas tikai par pastāvīgi izsaka savu transportlīdzekli aizdevuma sniedzēja, samazināsies ieņēmumi, kas šo situāciju, kas studiju protams, viņi nevēlas.

neskatoties uz dažu veicams pozitīvie aspekti iegūt transportlīdzekļu pirms iesniegšanas attiecībā uz personisko bankrotu, tas parasti ir finest turēt līdz, galu galā, drīz pēc tam, kad jūs failu, kamēr jūs, protams, tikai nevar apmaksāt turēt. Tas ir arī ļoti labākais, lai iegādātos jūsu automašīnu vai smago automašīnu ar finansējumu, vai arī nav grūti naudas. Ar individuālo bankrotu, par savu finanšu pārskatu, jūs gatavojas vēlaties, lai saņemtu sākās noteikt jūsu kredīta vēsturi pareizs klāt, un transportlīdzekļa personas aizdevums ir tikai vienas no labākajām metodēm, lai noteiktu sagrauta kredīta vēsturi. erline Scenārijs, no septītā Nodaļa iesniedzot, vēlams, jums vajadzētu turēt līdz jums ir jūsu gāzizlādes dokumentus. Nodaļa septiņas personas bankrota gadījumā parasti tikai var aizņemt vairākus mēnešus, lai visu.